Maloobchodné Priestory

Oblasť prenájmu maloobchodných priestorov, do ktorej spadajú okrem obchodných centier aj kamenné obchody na hlavných nákupných triedach, nákupné parky, supermarkety, outlet centrá, obchodné domy či hypermarkety/hobbymarkety, patrí ku kľúčovým činnostiam spoločnosti Cushman & Wakefield. V Slovenskej republike sme pripravili celý rad odborných posudkov na výšku nájomného maloobchodných priestorov a ocenili sme tie najprestížnejšie obchodné centrá a maloobchodné nehnuteľnosti v centrách miest.

Ako môžeme pomôcť


Špecialisti na trhové sektory

Odborníci tímu oceňovania a poradenstva využívajú podporu interného maloobchodného a investičného oddelenia spoločnosti. Maloobchod je špecialitou spoločnosti C&W na slovenskom trhu i v celom regióne EMEA. Naše oddelenie prenájmu maloobchodných priestorov je jedinou agentúrou na trhu, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti prenájmu maloobchodných priestorov – od hlavných nákupných tried cez zjednávanie a obnovovanie nájmov v nákupných centrách až po zastupovanie nájomcov. Takto silný a skúsený interný tím je neoceniteľnou výhodou pri oceňovaní všetkých maloobchodných nehnuteľností.

Pridaná hodnota – výhody nášho prístupu


Obchodné súvislosti

Naše dvanásťčlenné oddelenie prenájmu maloobchodných priestorov je leaderom na trhu v Slovenskej republike. Vďaka podpore tohto tímu vychádzame pri oceňovaní maloobchodných priestorov z reálnych dát a bezkonkurenčnej znalosti trhu. Špecializujeme sa na oceňovanie nákupných centier a len v minulom roku sme ocenili viac ako 10 regionálnych obchodných centier.

Skúsenosti a zdroje


S 580 odbornými odhadcami v 86 kanceláriách je spoločnosť Cushman & Wakefield jedným z najväčších plne integrovaných realitných poradcov na svete. V oblasti EMEA máme 180 odhadcov v 20 kanceláriách. V Slovenskej republike patrí náš sedemčlenný tím medzi realitnými agentúrami k najväčším.

Výskum a prehľad

MarketBeat Retail Snapshot

MarketBeat Retail Snapshot je stručné zhrnutie Retail sektora v kľúčových mestách, poskytuje príspevky z posledných trendov, rovnako ako údaje o trhu a analýzy vplyvu na komerčné nehnuteľnosti.

čítajte viac