Pozemky

Náš tím oceňovania a poradenstva má rozsiahle skúsenosti s oceňovaním všetkých druhov komerčných pozemkov. Máme veľké skúsenosti s oceňovaním komplexných stavebných projektov a so štúdiami uskutočniteľnosti.

Ako môžeme pomôcť


Priama účasť na trhu

Tím oceňovania a poradenstva využíva podporu interného špecializovaného tímu pre pozemky a investičného oddelenia spoločnosti. Poskytované rady majú na rozdiel od sprostredkovaných a menej aktuálnych alternatív tú výhodu, že vychádzajú z bezprostrednej skúsenosti s trhom v reálnom čase.

Pridaná hodnota – výhody nášho prístupu


Obchodné súvislosti

Pri určovaní hodnoty pozemku využívame metódy porovnávacej alebo reziduálnej (zbytkové) hodnoty. Sme si vedomí, ako je dôležité, aby naše poradenstvo bolo zladené so všetkými vašimi podnikateľskými rozhodnutiami. Chápať hodnotu majetku je nevyhnutné pre postupy a rozhodnutia pri riadení podniku.

Skúsenosti a zdroje


S 580 odbornými odhadcami v 86 kanceláriách je spoločnosť Cushman & Wakefield jedným z najväčších plne integrovaných realitných poradcov na svete. V oblasti EMEA máme 180 odhadcov v 20 kanceláriách.

Výskum a prehľad

Winning in Growth Cities 2016/2017

The ‘Winning in Growth Cities’ report is an annual survey of global commercial real estate investment activity  which lists the cities most successful at attracting capital. During the 12 months to June 2016, the largest gateway cities increased their share of the market, with the top 25 drawing in 53.3% of all global spending, up from 52.7% in the previous year. 

čítajte viac