Stránka X z Y ďalšie
 • Nove znacky v nakupnom centre Eurovea

  Nákupné centrum tento mesiac obohatia kozmetické značky Kiehls a Nyx. Mnohých milovníkov módy poteší značka Calliope.
  čítajte viac

 • Rozširujúce sa portfólio CPI Property Group spravuje Cushman & Wakefield

  Spoločnosť Cushman & Wakefield bola poverená skupinou CPI Property Group, aby pokračovala v správe dvoch obchodných centier a multifunkčného komplexu, ktoré skupina nedávno odkúpila od spoločnosti CBRE Global Investors.
  čítajte viac

 • Rozšírenia existujúcich nákupných centier v Európe podporia výstavbu v roku 2017- 2018

  • v roku 2017 sa očakáva, že sa postaví 4,5 milióna m2 nových priestorov, ďalších 2,3 miliónov m2 sa očakáva v roku 2018

  • Paríž, Marseille, Helsinki, Madrid a Londýn majú najviac rozplánovanej výstavby nákupných centier v západnej Európe, kým Istanbul, Moskva, Ankara, Varšava a Tallin sú na vedúcich priečkach vo východnej a strednej Európe
  čítajte viac

 • Nový kapitál vo výške 435 miliárd dolárov mieri do komerčných nehnuteľností

  Objem novo získaného kapitálu, ktorý je v roku 2017 k dispozícii pre investície do nehnuteľností v celosvetovom meradle, tvorí podľa prieskumu spoločnosti Cushman & Wakefield 435 miliárd dolárov, čo oproti rekordnému minulému roku predstavuje nepatrný pokles, ale stále ide o druhú najvyššiu hodnotu zaznamenanú od roku 2009.
  čítajte viac

 • Andrej Rzyman nastupuje ako Projektový manažér

  Andrej Rzyman nastupuje do bratislavskej kancelárie Cushman & Wakefield ako projektový manažér a bude pracovať na rozvoji projektového manažmentu v rámci Slovenska.
  čítajte viac

 • Investori sa spoliehajú na výkonnosť stredoeurópskych hotelov

  Objem investícií dosiahol v 2016 hodnotu takmer 1,2 miliardy eur s 46 transakciami uskutočnenými na trhoch strednej a východnej Európy. V porovnaní s 2015, objem transakcií s počtom 45 dosiahol hodnotu niečo cez 700 miliónov eur. Rakúsko dosiahlo najlepší transakčný výkon s hodnotou takmer 800 miliónmi eur. V rámci Česka sa najviac investícií uskutočnilo v Prahe, so 7 transakciami vrátane Hilton Old Town, Park Hotel a Chopin Hotel. 
  čítajte viac

 • Maloobchodna siet potravin Delia expanduje na Slovensku

  Slovenská maloobchodná sieť potravín Delia expanduje na západnom Slovensku. Dnes otvára svoju, v poradí už 25. prevádzku v bratislavskom nákupnom centre Avion. Prevádzka o rozlohe 170 m2 , ktorá je postavená v pasáži centra má za úlohu pomôcť najväčšiemu nákupnému centru na Slovensku zastúpiť potravinového operátora, pokiaľ sa nezrealizuje zmenšenie hypermarketu, ktorý je v súčasnosti zavretý.
  čítajte viac

 • RetailParkSenica otvorili pred pár dňami

  Developerská skupina VIWO, ktorá sa venuje výstavbe retail parkov na Slovensku pred pár dňami slávnostne otvorila obchodné centrum RetailParkSenica. Išlo o rozšírenie obchodnej zóny v Senici, popri existujúcom Kauflande, Family Centre, hobbi či Tankeri. Rozšírením zóny vzniklo nových 1700 m2 obchodných plôch, ktoré sú obsadené značkami CCC, Okay, Orion, Super Zoo a na jar sa k nim na ďalších takmer 400 m2 pridá TEDi. „Obchodnú zónu v Senici – Párovciach budujeme už desať rokov a veľmi nás teší, že sme nateraz zónu mohli doplniť o obchodný koncept, ktorý rozšíri sortimentné pole pre zákazníkov zo Senice i okolia.“ hovorí Lajos Kovács, konateľ spoločnosti VIWO.
  čítajte viac

 • Povýšenie v Cushman & Wakefield

  Martin Hudák bol povýšený na pozíciu vedúceho oddelenia priemyselných nehnuteľností v spoločnosti Cushman & Wakefield na Slovensku.
  čítajte viac

 • Región strednej a východnej Európy nepodľahol trendu silnému rastu investičnej aktivity

  Celkové investície do komerčných nehnuteľností* naprieč strednou a východnou Európou (CEE**) dosiahli v 4. štvrťroku 2016 4,4 miliardy €, čo je o 27 % vyšší nárast ako pred rokom. To vynieslo ročné objemy za rok 2016 na viac ako 11 miliárd €, čo je o 11 % vyšší nárast ako v roku 2015 (9,9 miliardy €), čím sa región vyhol širšiemu trendu v celej Európe a na kontinente, kde sa objemy medziročne znižovali. Cushman & Wakefield, popredná svetová firma poskytujúca realitné služby, predpovedá ďalší rast regiónu.


  čítajte viac

 • CUSHMAN & WAKEFIELD VYHRÁVA OCENENIA V ŠTYROCH KATEGÓRIÁCH

  Bratislavská kancelária poradenskej firmy Cushman & Wakefield získala úžasné ocenenia počas galavečera CiJ Awards v nasledujúcich kategóriách: Najlepšia spoločnosť správy nehnuteľností, Najlepší kancelársky prenájom, Najlepší maloobchodný prenájom a Najlepší Fit-out roka 2016.

  čítajte viac

 • Stredoeurópsky investičný trh pokračuje v expanzii

  Podľa Cushman & Wakefield, investičné aktivity na trhu komerčných nehnuteľností na hlavných stredoeurópskych trhoch v Poľsku, v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku dosiahli za prvé tri kvartály roku 2016 hodnotu 6,05 miliárd EUR, čo predstavuje 37 %-ný medziročný nárast, hoci so zníženou aktivitou počas tretieho kvartálu.

  čítajte viac

 • Plocha nákupných centier v Európe sa blíži k 160 mil. m²

  Približne 8,1 milióna m² priestorov nových nákupných centier pribudne v celej Európe v druhom polroku 2016 a počas roka 2017, s pridanými zábavnými prvkami, vytvorenými za účelom zlepšenia zážitkov zákazníkov, ako vyplýva z prieskumu spoločnosti Cushman & Wakefield.
  čítajte viac

 • Bratislava Research Forum Q3 2016

  Bratislava Research Forum si dovoľuje zverejniť údaje o trhu kancelárskych priestorov za 3. kvartál 2016.

  Členovia tohto fóra – Cushman & Wakefield, CBRE, Colliers International a JLL zdieľajú informácie, ktoré nie sú dôverné s cieľom poskytnúť klientom a verejnosti konzistentné, správne a transparentné dáta o trhu kancelárskych priestorov v Bratislave.

  Trh kancelárskych priestorov v Bratislave rozdeľuje Bratislava Research Forum (BRF) na nasledujúce časti: centrum mesta, vnútorná a okrajová časť Bratislavy. Dáta uvádzané nižšie sú rozdeľované aj podľa okresov Bratislavy.
  čítajte viac

 • Expanzia spoločnosti PreSpánok

  Pôvodom česká spoločnosť ProSpánek v piatok 21.10. otvorila svoju tretiu predajňu na Slovensku s veľkosťou 295 m2, v nákupnom centre Bory Mall. Spoločnosť ProSpánek sa v roku 2014 rozhodla o zásadnú expanziu na českom, poľskom (DlaSpania), slovenskom (PreSpánok) a maďarskom (AzAlvásert) trhu. V horizonte 6 rokov chce v týchto štátoch postaviť sieť okolo 230 predajní vo všetkých väčších mestách. Obrat tejto siete by sa mal pohybovať okolo 148 mil. euro.
  čítajte viac

 • ALOVE otvorila svoju druhú predajňu na Slovensku

  ALOve, sestra ALO diamonds, ktorá sa zameriava na elegantné jednoduché diamantové šperky, včera otvorila svoju ďalšiu predajňu na Slovensku, v nákupnom centre Aupark v Bratislave.
  čítajte viac

Stránka X z Y ďalšie