Stránka X z Y ďalšie
 • CUSHMAN & WAKEFIELD SLOVENSKO VYHRÁVA OCENENIE NAJLEPŠÍ TÍM PRENÁJMU KANCELÁRIÍ

  Realitno-poradenská spoločnosť Cushman & Wakefiled Slovensko získava ocenenie Najlepší tím prenájmu kancelárskych priestorov na Slovensku, udelené počas galavečera CiJ Awards 2018 v hoteli Grand Hotel River Park v Bratislave.

  čítajte viac

 • Na špičku rebríčka sa vracia Hongkongská Causeway Bay

  • Newyorská Horná piata avenue sa po výraznom poklese cien nájomného prepadla na druhé miesto
  • Londýnska New Bond Street je najdrahšia v Európe a treťou najdrahšou na svete
  • 30. vydanie globálnej správy ukazuje nové trendy v premieňajúcom sa odvetví maloobchodu


  čítajte viac

 • Globálne investície do nehnuteľností dosiahli rekordných 1,8 biliónov. Najviac sa preinvestovalo v New Yorku.

  Za 18% nárastom investovaného kapitálu stoja ázijskí investori.  New York si udržal prvenstvo najväčšieho realitného trhu sveta z hľadiska objemu.  Hongkong stúpa medzi prvých päť miest sveta po Los Angeles, Londýne a Paríži.  Londýn si upevnil pozíciu mesta, ktoré priťahuje najviac zahraničných investícií s medziročným rastom o 22 %, napriek Brexitu  čítajte viac

 • Bratislava sa z hľadiska top obsadenosti hotelov v Európe umiestnila na 25. mieste. Hotely zdražujú.

  Vlastníci hotelov v strednej a východnej Európe* zažívajú rekordné mesiace z hľadiska priemernej dennej ceny izieb, ktorá je hlavným dôvodom dvojciferného rastu tržieb za disponibilnú izbu (RevPAR) v stredoeurópskych mestách v roku 2017. Rastový trend bol zrejme aj v prvom polroku tohto roku (H1 2018). Jedinou výnimkou bola Varšava, kde ukazovateľ RevPAR mierne klesol kvôli klesajúcej obsadenosti, napriek tomu cena za izbu vzrástla rovnako ako v ostatných hlavných mestách regiónu. Vyššie ceny izieb znamenajú výrazný nárast ziskov hotelov, čo vyvoláva veľký záujem investorov. 
  čítajte viac

 • CUSHMAN & WAKEFIELD SLOVENSKO ZÍSKALA OCENENIE NAJLEPŠIA KONZULTANTSKÁ A PORADENSKÁ SPOLOČNOSŤ V HODNOTENÍ EUROMONEY

  Cushman & Wakefield Slovensko zvíťazila v celoročnom hodnotení Euromoney Real Estate Awards 2018 v troch zo štyroch realitných kategórií. Konkrétne spoločnosť excelovala v poradenstve pre klientov v nasledujúcich kategóriách:  

  • Najlepší poradcovia a konzultanti
  • Najlepšia agentúra – prenájom/predaj
  • Najlepšia agentúra v oblasti oceňovania nehnuteľností


  čítajte viac

 • Otvorenie prvého IQOS butiku na Slovensku

  Spoločnosť Philip Morris dnes oficiálne predstavila svoju prvú značkovú predajňu IQOS BOUTIQUE v nákupnom centre Eurovea, v Bratislave. IQOS stelesňuje víziu spoločnosti Philip Morris International o budúcnosti tabakových výrobkov bez dymu. Je to jedinečná novinka, ktorá tabak nespaľuje, ale ho zahrieva. Má ambíciu na Slovensku, ale aj vo svete, nahradiť klasické cigarety a stať sa potenciálne menej škodlivým riešením pre dospelých fajčiarov.
  čítajte viac

 • Úspechy nákupného centra Galéria Martin

  Od otvorenia Galérie Martin v decembri 2017, nákupné centrum navštívilo 1 706 000 ľudí, čo potvrdzuje, že sa nákupné centrum za pomerne krátky čas etablovalo ako silný hráč na lokálnom trhu. Galéria Martin s rozlohou 13 000 m2, nachádzajúca sa v centre mesta na mieste bývalého Prioru, je v súčasnosti obsadená takmer na 100 %. Nákupné centrum pravidelne organizuje zaujímavé a zábavné aktivity pre svojich návštevníkov, čím vytvára pre Martinčanov miesto pre oddych, kultúru, stretnutia a samozrejme nákupné možnosti.
  čítajte viac

 • DO STREDNEJ EURÓPY PRIŠLO V MINULOM ROKU 82 NOVÝCH ZNAČIEK, Z TOHO 12 NA SLOVENSKO

  Osemdesiatdva nových medzinárodných značiek vstúpilo minulý rok do regiónu strednej Európy, z toho 12 na Slovensko (Česko 31, Poľsko 22, Maďarsko 17). Viac ako do Českej republiky neprišlo ani do Ruska, kde v minulom roku zaznamenali dvadsať nových svetových značiek. Oproti roku 2016, kedy prišlo do strednej Európy 67 nových značiek (Slovensko 17, Česká republika 29, Poľsko 13, Maďarsko 8) sa jedná o 22% nárast. Vyplýva to z najnovšej štúdie spoločnosti Cushman & Wakefield, ktorá nové prichádzajúce značky do strednej Európy a Ruska dlhodobo monitoruje.
  čítajte viac

 • CUSHMAN AND WAKEFIELD NAJLEPSOU MALOOBCHODNOU A VOLNOCASOVOU AGENTUROU ROKA 2018

  Už tretí rok po sebe bola Cushman & Wakefield vymenovaná najlepšou maloobchodnou a voľnočasovou agentúrou roka 2018 v strednej a východnej Európe, počas Ocenení kvality, ktoré prebehlo vo Varšave. Cushman & Wakefield porazila v úzkom výbere 7 spoločností v oblasti maloobchodu vrátane BSC Real Estate Advisors, CBRE, Coldwell Banker, Emmerson, JLL, Ober-Haus a Svoboda & Williams.
  čítajte viac

 • NÁKUPNÉ CENTRUM POINT V BANSKEJ BYSTRICI OTVORÍ ZAČIATKOM SEPTEMBRA

  Tím správy nehnuteľností Cushman & Wakefield už prebral správu nad novým nákupným centrom Point a retail tím C&W bol exkluzívne poverený prenájmom maloobchodných priestorov nákupného centra, ktorého otvorenie je naplánované na začiatok septembra 2018. Point s plochou 5 350 m2 a 40-timi obchodnými jednotkami, sa stane obľúbenou destináciou pre rýchle nákupy a zároveň príjemné posedenie v gastro prevádzkach s podmanivým výhľadom na historické centrum mesta a okolité pohoria, ktoré srdce Slovenska obkolesujú.
  čítajte viac

 • Bratislava Research Forum zverejňuje svoje výsledky trhu kancelárskych priestorov za 1. kvartál 2018

  Bratislava Research Forum si dovoľuje zverejniť údaje o trhu kancelárskych priestorov za 1. kvartál 2018. Členovia tohto fóra – Cushman & Wakefield, CBRE, Colliers International a JLL zdieľajú informácie, ktoré nie sú dôverné s cieľom poskytnúť klientom a verejnosti konzistentné, správne a transparentné dáta o trhu kancelárskych priestorov v Bratislave. V prvom kvartáli 2018 dosiahla celková ponuka kancelárskych priestorov (Office Stock) v Bratislave takmer 1,72 milióna m². 59% z tejto ponuky tvoria kancelárske priestory v štandarde A a 41% kancelárske priestory v štandarde B.
  čítajte viac

 • ANTON JASENOVEC VEDÚCIM ODDELENIA PRIEMYSELNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ V CUSHMAN & WAKEFIELD NA SLOVENSKU

  Anton Jasenovec nastúpil do Cushman & Wakefield ako vedúci oddelenia priemyselných nehnuteľností, kde bude rozvíjať podnikateľské aktivity v danej oblasti. Medzi Antonove hlavné úlohy patrí riadenie aktivít priemyselného oddelenia s cieľom poskytovania komplexných služieb v portfóliu komerčných nehnuteľností.
  čítajte viac

 • Cushman & Wakefield vstupuje na trh Srbska a Čiernej Hory s CBS International

  Spoločnosť Cushman & Wakefield, popredná svetová poradenská firma v oblasti nehnuteľností, podpísala zmluvu s firmou CBS International o ich pôsobení pridružených pobočiek Cushman & Wakefield v Srbsku a Čiernej Hore. Spoločnosť CBS International vstúpila do druhého desaťročia úspešného pôsobenia na trhu, pričom posledných sedem rokov bola najväčšou realitnou poradenskou firmou v Srbsku a Čiernej Hore.
  čítajte viac

 • Paule a Gazdík – Noví Associates v Cushman & Wakefield

  Katarína Paule a Roman Gazdík boli povýšení na pozíciu Associate v spoločnosti Cushman & Wakefield . Dosiahnutie pozície Associate je prvým krokom k vymenovaniu partnerom firmy. Katarína Paule je vedúcou retailového tímu na Slovensku a zameriava sa na rozvoj podnikateľských aktivít so slovenskými, ale aj zahraničnými spoločnosťami. Roman Gazdík je vedúcim oddelenia kancelárskych priestorov, zameriava sa na zastupovanie majiteľov budov pri prenájme kancelárskych priestorov a taktiež na zastupovanie nájomcov pri hľadaní nových kancelárií.
  čítajte viac

 • Richard Souhrada – Nový Partner v Cushman & Wakefield

  Richard Souhrada sa od apríla 2018 stáva Partnerom v Cushman & Wakefield, jednou z najväčších komerčných realitných spoločností globálne. Pozícia Salaried Partner patrí medzi najvyššie dosiahnuté pozície v Cushman & Wakefield na Slovensku.
  čítajte viac

 • Glyn Evans bude viesť oddelenie Design & Build Services, novo zriadenú platformu spoločnosti Cushman & Wakefield v strednej a východnej Európe

  Spoločnosť Cushman & Wakefield rozširuje svoje oddelenie projektového manažmentu a developmentu (PDS – Project & Development Services) o novú platformu C&W Design + Build. Novú službu povedie z Prahy Glyn Evans a to pre celý región strednej a východnej Európy.
  Spoločne s Glynom, ktorý taktiež povedie PDS v Českej republike, prichádza aj skúsená architektka Marie Vlčková, ktorá bude stáť na čele oddelenia designu interiéru.
  Glyn má viac ako desaťročné skúsenosti s poskytovaním služieb riadenia projektov a komerčných fit-outov v regióne strednej a východnej Európy. Do spoločnosti Cushman & Wakefield prichádza z firmy JLL, kde zastával funkciu riaditeľa projektového manažmentu pre región CEE.
  čítajte viac

Stránka X z Y ďalšie