Stránka X z Y ďalšie
 • DO STREDNEJ EURÓPY PRIŠLO V MINULOM ROKU 82 NOVÝCH ZNAČIEK, Z TOHO 12 NA SLOVENSKO

  Osemdesiatdva nových medzinárodných značiek vstúpilo minulý rok do regiónu strednej Európy, z toho 12 na Slovensko (Česko 31, Poľsko 22, Maďarsko 17). Viac ako do Českej republiky neprišlo ani do Ruska, kde v minulom roku zaznamenali dvadsať nových svetových značiek. Oproti roku 2016, kedy prišlo do strednej Európy 67 nových značiek (Slovensko 17, Česká republika 29, Poľsko 13, Maďarsko 8) sa jedná o 22% nárast. Vyplýva to z najnovšej štúdie spoločnosti Cushman & Wakefield, ktorá nové prichádzajúce značky do strednej Európy a Ruska dlhodobo monitoruje.
  čítajte viac

 • CUSHMAN AND WAKEFIELD NAJLEPSOU MALOOBCHODNOU A VOLNOCASOVOU AGENTUROU ROKA 2018

  Už tretí rok po sebe bola Cushman & Wakefield vymenovaná najlepšou maloobchodnou a voľnočasovou agentúrou roka 2018 v strednej a východnej Európe, počas Ocenení kvality, ktoré prebehlo vo Varšave. Cushman & Wakefield porazila v úzkom výbere 7 spoločností v oblasti maloobchodu vrátane BSC Real Estate Advisors, CBRE, Coldwell Banker, Emmerson, JLL, Ober-Haus a Svoboda & Williams.
  čítajte viac

 • NÁKUPNÉ CENTRUM POINT V BANSKEJ BYSTRICI OTVORÍ ZAČIATKOM SEPTEMBRA

  Tím správy nehnuteľností Cushman & Wakefield už prebral správu nad novým nákupným centrom Point a retail tím C&W bol exkluzívne poverený prenájmom maloobchodných priestorov nákupného centra, ktorého otvorenie je naplánované na začiatok septembra 2018. Point s plochou 5 350 m2 a 40-timi obchodnými jednotkami, sa stane obľúbenou destináciou pre rýchle nákupy a zároveň príjemné posedenie v gastro prevádzkach s podmanivým výhľadom na historické centrum mesta a okolité pohoria, ktoré srdce Slovenska obkolesujú.
  čítajte viac

 • Bratislava Research Forum zverejňuje svoje výsledky trhu kancelárskych priestorov za 1. kvartál 2018

  Bratislava Research Forum si dovoľuje zverejniť údaje o trhu kancelárskych priestorov za 1. kvartál 2018. Členovia tohto fóra – Cushman & Wakefield, CBRE, Colliers International a JLL zdieľajú informácie, ktoré nie sú dôverné s cieľom poskytnúť klientom a verejnosti konzistentné, správne a transparentné dáta o trhu kancelárskych priestorov v Bratislave. V prvom kvartáli 2018 dosiahla celková ponuka kancelárskych priestorov (Office Stock) v Bratislave takmer 1,72 milióna m². 59% z tejto ponuky tvoria kancelárske priestory v štandarde A a 41% kancelárske priestory v štandarde B.
  čítajte viac

 • ANTON JASENOVEC VEDÚCIM ODDELENIA PRIEMYSELNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ V CUSHMAN & WAKEFIELD NA SLOVENSKU

  Anton Jasenovec nastúpil do Cushman & Wakefield ako vedúci oddelenia priemyselných nehnuteľností, kde bude rozvíjať podnikateľské aktivity v danej oblasti. Medzi Antonove hlavné úlohy patrí riadenie aktivít priemyselného oddelenia s cieľom poskytovania komplexných služieb v portfóliu komerčných nehnuteľností.
  čítajte viac

 • Cushman & Wakefield vstupuje na trh Srbska a Čiernej Hory s CBS International

  Spoločnosť Cushman & Wakefield, popredná svetová poradenská firma v oblasti nehnuteľností, podpísala zmluvu s firmou CBS International o ich pôsobení pridružených pobočiek Cushman & Wakefield v Srbsku a Čiernej Hore. Spoločnosť CBS International vstúpila do druhého desaťročia úspešného pôsobenia na trhu, pričom posledných sedem rokov bola najväčšou realitnou poradenskou firmou v Srbsku a Čiernej Hore.
  čítajte viac

 • Paule a Gazdík – Noví Associates v Cushman & Wakefield

  Katarína Paule a Roman Gazdík boli povýšení na pozíciu Associate v spoločnosti Cushman & Wakefield . Dosiahnutie pozície Associate je prvým krokom k vymenovaniu partnerom firmy. Katarína Paule je vedúcou retailového tímu na Slovensku a zameriava sa na rozvoj podnikateľských aktivít so slovenskými, ale aj zahraničnými spoločnosťami. Roman Gazdík je vedúcim oddelenia kancelárskych priestorov, zameriava sa na zastupovanie majiteľov budov pri prenájme kancelárskych priestorov a taktiež na zastupovanie nájomcov pri hľadaní nových kancelárií.
  čítajte viac

 • Richard Souhrada – Nový Partner v Cushman & Wakefield

  Richard Souhrada sa od apríla 2018 stáva Partnerom v Cushman & Wakefield, jednou z najväčších komerčných realitných spoločností globálne. Pozícia Salaried Partner patrí medzi najvyššie dosiahnuté pozície v Cushman & Wakefield na Slovensku.
  čítajte viac

 • Glyn Evans bude viesť oddelenie Design & Build Services, novo zriadenú platformu spoločnosti Cushman & Wakefield v strednej a východnej Európe

  Spoločnosť Cushman & Wakefield rozširuje svoje oddelenie projektového manažmentu a developmentu (PDS – Project & Development Services) o novú platformu C&W Design + Build. Novú službu povedie z Prahy Glyn Evans a to pre celý región strednej a východnej Európy.
  Spoločne s Glynom, ktorý taktiež povedie PDS v Českej republike, prichádza aj skúsená architektka Marie Vlčková, ktorá bude stáť na čele oddelenia designu interiéru.
  Glyn má viac ako desaťročné skúsenosti s poskytovaním služieb riadenia projektov a komerčných fit-outov v regióne strednej a východnej Európy. Do spoločnosti Cushman & Wakefield prichádza z firmy JLL, kde zastával funkciu riaditeľa projektového manažmentu pre región CEE.
  čítajte viac

 • Čína sa vracia na prvú pozíciu najatraktívnejšej svetovej lokality pre výrobné odvetvie

  Čína sa vrátila k prvenstvu v globálnom rebríčku najatraktívnejších trhov pre výrobné aktivity zostavenom spoločnosťou Cushman & Wakefield a potvrdila tak svoj štatút ťahúňa tohto odvetvia. Druhou najatraktívnejšou destináciou pre výrobné podniky sa stala Litva vďaka priaznivému podnikateľskému prostrediu a najnižším personálnym nákladom z celej Európy – tie sú tu o 14 % nižšie než v Poľsku a oproti Slovenskej republike približne o 30 %. Malajzia, ktorá prvé miesto obsadila v minulom roku, sa prepadla až na tretie miesto.
  čítajte viac

 • Sklady v strednej Európe zažívajú boom. Rekordná výstavba a hlad po priemyselných nehnuteľnostiach zo strany nájomcov definujú región

  V roku 2017 sa postavilo v stredovýchodnej Európe najviac priemyselných plôch v histórii, cez 3,7 milióna m2. Jedná sa o 68% nárast oproti roku 2016 a o 55% nárast doterajšieho rekordu z roku 2007 (o 1, 2 milióna m2 viac). Celková plocha priemyselných priestorov v regióne sa tým zväčšila o 17%. Vyplýva to z prieskumu spoločnosti Cushman & Wakefield, ktorá trh priemyselných nehnuteľností na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a Rumunsku dlhodobo sleduje.
  čítajte viac

 • V roku 2017 dosiahli realitné transakcie v strednej a východnej Európe prvýkrát v histórii rekordný objem 13 mld. eur, o 5 % viac než v predchádzajúcom roku

  Cushman & Wakefield, svetová poradenská firma v oblasti nehnuteľností, predkladá zhrnutie rekordného roku 2017 na trhu komerčných nehnuteľností v strednej a východnej Európe.
  Investície v strednej a východnej Európe dosiahli takmer 13 mld. eur, čo predstavuje zvýšenie o 5 %.
  čítajte viac

 • GALÉRIA MARTIN OTVÁRA UŽ ZAJTRA

  Galéria Martin otvorí dvere svojim návštevníkom už zajtra, 7.12.2017. Svojím zákazníkom bude ponúkať široké nákupné možnosti vo viac ako 60 prevádzkach a viaceré novinky v regióne. Správou centra je poverená spoločnosť Cushman & Wakefield, ktorá v rámci svojich služieb ponúka aj prenájom maloobchodných priestorov v OC Galéria Martin.
  čítajte viac

 • CUSHMAN & WAKEFIELD SLOVENSKO OPÄŤ OCENENÁ

  Bratislavská kancelária realitno - poradenskej spoločnosti Cushman & Wakefield získala dve úžasné ocenenia počas galavečera CiJ Awards.
  čítajte viac

 • Bratislava Research Forum zverejňuje svoje výsledky trhu kancelárskych priestorov za 3. kvartál 2017

  Bratislava Research Forum si dovoľuje zverejniť údaje o trhu kancelárskych priestorov za 3. kvartál 2017. Členovia tohto fóra – Cushman & Wakefield, CBRE, Colliers International a JLL zdieľajú informácie, ktoré nie sú dôverné s cieľom poskytnúť klientom a verejnosti konzistentné, správne a transparentné dáta o trhu kancelárskych priestorov v Bratislave. Trh kancelárskych priestorov v Bratislave rozdeľuje Bratislava Research Forum (BRF) na nasledujúce časti: centrum mesta, vnútorná a okrajová časť Bratislavy. Dáta uvádzané nižšie sú rozdeľované aj podľa okresov Bratislavy.
  čítajte viac

 • New Bond Street predbehla Champs Élysées a stáva sa treťou najdrahšou nákupnou ulicou sveta

  Každoročná správa Najdrahšie nákupné ulica sveta, hodnotí 451 najvychýrenejších nákupných destinácií na celom svete, ktoré sa radia podľa ceny nájomného nehnuteľností najvyššej kategórie na základe údajov získaných spoločnosťou Cushman & Wakefield. Správa, ktorá tento rok vychádza po dvadsiatydeviatykrát, porovnáva nájomné v 68 krajinách. Horná časť Piatej Avenu ostáva najdrahšou nákupnou ulicou na svete.
  čítajte viac

Stránka X z Y ďalšie