CUSHMAN & WAKEFIELD SLOVENSKO ZÍSKALA OCENENIE NAJLEPŠIA KONZULTANTSKÁ A PORADENSKÁ SPOLOČNOSŤ V HODNOTENÍ EUROMONEY

Cushman & Wakefield Slovensko zvíťazila v celoročnom hodnotení Euromoney Real Estate Awards 2018 v troch zo štyroch realitných kategórií. Konkrétne spoločnosť excelovala v poradenstve pre klientov v nasledujúcich kategóriách:  

  • Najlepší poradcovia a konzultanti
  • Najlepšia agentúra – prenájom/predaj
  • Najlepšia agentúra v oblasti oceňovania nehnuteľností

Ocenenia boli udelené na základe online hlasovania v realitnej ankete počas štrnásteho ročníka popredného medzinárodného magazínu Euromoney, ktorý je zameraný na oblasť ekonomiky a financií. Každoročne sa na hlasovaní podieľajú realitní poradcovia, developeri, manažéri v oblasti investícií, klienti z korporátnej oblasti, banky po celom svete, aby určili najlepších poskytovateľov realitných služieb.

Toto ocenenie je uznaním pre všetkých zamestancov v Cushman & Wakefield na Slovensku, ktorí sa podieľajú na úžasných výsledkoch spoločnosti.

Cristina Dumitrache, výkonná riaditeľka v Cushman & Wakefield na Slovensku hovorí, “sme poctení získaním tohto významného uznania trhu. Tieto medzinárodné a lokálne ocenenia odrážajú vnímanie našich klientov a kolegov o našej profesionalite a etike. Ďakujem celému tímu a našim klientom. Sme šťastní a vďační!”.


Kontakty

Zuzana Gurova

Zuzana Gurová

Senior Marketing Executive

Bratislava, Slovensko

Telefón +421 2 259209366

Kontakt