C&W poskytovala odborné poradenstvo pri expanzii Magna Interiors

Kliknite pre zväčšenie

Popredná realitno-poradenská spoločnosť Cushman & Wakefield, poskytovala odborné poradenstvo pri expanzii svojho klienta Magna Interiors na Slovensku. Magna Interiors Trnava rozširuje svoje výrobné priestory z 8700 m2 až na celkovo 15 500 m2. Spoločnosť vyrába interiérové produkty ako výplne dverí, prístrojové dosky a lakťové opierky pre rôzne globálne automobilové spoločnosti.

“Keďže automobilový priemysel je silne konkurenčným trhom, dodávatelia sa pri vyhľadávaní výrobných priestorov sústreďujú na kritéria akými sú vysoká kvalita priestorov, náklady na nájom, energetickú náročnosť budov a lokalitu, ktorá musí zabezpečiť včasné a bezpečné dodávky ich klientom. Sme radi, že sme mali možnosť pracovať s Magna Interiors Trnava na expanzii ich priestorov,“ hovorí Michal Belica, Industrial Negotiator zo spoločnosti Cushman & Wakefield, ktorý sa na transakcii podieľal.

Spoločnosť MAGNA Interiors Trnava, divízia spoločnosti Magna Interiors (člen skupiny Magna International) je celosvetový výrobca automobilových komponentov, pôsobiaci v 29 krajinách sveta, v ktorých má celkovo 315 výrobných závodov, kde pracuje viac ako 128,000 zamestnancov.

Foxconn Slovakia, výrobca televízorov Sony, je majiteľom výrobného areálu v Trnave, kde predtým, ako presunuli svoju výrobu do Nitry, sami pôsobili.

Kontakty

Zuzana Gurova

Zuzana Gurová

Senior Marketing Executive

Bratislava, Slovensko

Telefón +421 2 259209366

Kontakt