CW Volejbalový trunaj 2014

Kliknite pre zväčšenie

Cushman & Wakefield Slovensko organizovali ich druhý ročník volejbalového turnaja s klientmi v náväznosti na úspešnosť z minulého roka. Podujatie sa uskutočnilo 13. júna v Bratislave za krásneho slnečného počasia pri príjemnej teplote 27 stupňov.

Športový areál pri Habánskom mlyne zabezpečoval DJ, rozhodcov turnaja a cateringovú spoločnosť. Spolu s naším marketingovým tímom sme sa snažili zabezpečiť príjemný športový deň s klientmi. Opaľovacie krémy spoločnosti Bioderma sa postarali o bezpečné opaľovanie.

Andrew Thompson, Managing Partner Cushman & Wakefield na Slovensku povedal, “spolu s celým C&W tímom sme zažili úžasný deň v spoločnosti viac ako 70 klientov, z ktorých sa väčšina zúčastnila volejbalového turnaja ako hráči a posilnila sa grilovanými špecialitami počas dňa. Výherný tím minulého roka bol HB Reavis, pričom tento rok vyhral kombinovaný tím zložený z developerov z Penty a ITB, ktorí porazili v semifinále Point Park Properties. Celkovo to bol príjemný deň športu a zábavy a už teraz sa tešíme na ďalší ročník turnaja”.

Kontakty

Zuzana Gurova

Zuzana Gurová

Senior Marketing Executive

Bratislava, Slovensko

Telefón +421 2 259209366

Kontakt